3 najlepsze firmy kurierskie w Polsce

Kiedy nadajemy paczkę, zwłaszcza z ważną czy kosztowna zawartością zależy nam na tym, by dotarła ona na czas i w nienaruszonym czasie. Nic więc dziwnego, że większość osób korzystających z usług kurierskich wybiera tylko sprawdzone firmy, których renoma jest gwarancją zadowolenia z usług. W Polsce wyróżniamy trzy czołowe firmy kurierskie: Sendfast, DHL i DPD. Oczywiście na rynku funkcjonuje jeszcze wielu dostawców przesyłek, jednak to właśnie te trzy firmy są najbardziej godne polecenia. Marki Sendfast nie trzeba przedstawiać nikomu, kto wysyła paczki zagranicę.

To ta firma jest niekwestionowanym liderem międzynarodowych usług kurierskich. Przystępne ceny, szybki czas realizacji dostawy i niezawodna kadra kurierska sprawiają, że współpraca z Sendfastem to czysta przyjemność. Co ważne, firma posiada dobrze zaprojektowaną stronę internetową, dzięki której możemy poznać koszt naszej przesyłki, śledzić jej dostawę, a także zapoznać się z licznymi usługami dodatkowymi. Firma DHL jest od wielu lat liderem rynku krajowego.

Charakterystyczne czerwono- żółte samochody dostawcze spotkać można w każdym zakątku Polski. Przez lata funkcjonowania, DHL opracował niezawodne procedury dostarczania przesyłek i poznał potrzeby klientów na wylot. DPD jest stosunkowo nową firma kurierską, która przebojem podbiła polski rynek kurierski. Wyróżnia się przede wszystkim niskimi cenami i indywidualnym podejściem do klienta. To, z której firmy kurierskiej skorzystamy zależy rzecz jasna od naszych potrzeb i oczekiwań. 

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 398 746

E-mail: kontakt@kurierkartuski.pl

Porady i ciekawostki dotyczące przesyłek kurierskich oraz pracy firm kurierskich. U nas dowiesz się jak założyć firmę kurierską oraz czy warto pracować w zawodzie kuriera.